Bizden Haberler

Yalnız Bir Web Sitesi'nin Dramı

Evet malesef bu konuda henüz ışığı göremedik. Günümüzün en iyi tanıtım ve pazarlama ağı olan interet'e giriş yapmak o kadar da kolay değil. Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve bu ihtiyaçlara en uygun çözümler üretecek reklam ajansı'nı doğru seçmeniz gerekiyor. Doğru reklam ajansı nasıl seçilir buda tam bir drama bu yüzden ayrı bir yazı kaleme alacağım, üstün körü buradan bahsetmek istemiyorum.

Diyelim ki doğru reklam ajansını buldunuz ne yapmanız gerekiyor ? Herşeyi onlardan beklememek gerekiyor, Siz kendinizi ne kadar iyi aktarırsanız o kadar iyi dönüş alırsınız. Birde güvenmek gerek tabiki işi siz yaptırıyor olabilirsiniz ama unutmayın ki karşınızdaki insanlar bu işin eğitimini almış ve sektöre yıllarını vermiş deneyimli insanlar. Tavsiyelerini kulak ardı etmemek gerekiyor. Her zaman bir tarafın dediği doğru olmayabilir; zaman ayırmak ve birlikte beyin fırtınası yapmak en doğrusu. Sonuçta bu iş için bir bütçe ayıracaksınız ve zamanınız gibi paranız da değerli. İşte bu yüzdendir ki işi ehline bırakmak lazım, ucuz iş yaptıracak kadar çok paranız yoksa tabi.

Yazının başlığında'da belirttiğim gibi yalnız bir web sitesi sayfaları silinmiş kitaba benzer. Yeni hedef kitlelere ve pazarlara ulaşabilmeniz için web sitenizinde sosyal olması gerekli. Arama motorlarına ve kullanıcı etkileşimi yüksek platformlara uyarlanması önemlidir. Ayrıca sosyal medya ile uyum içinde çalışmalıdır. 

Unutmayın; Doğru yapılmış bir web sitesi her zaman kazandırır. 
#işinizbenzersizdir.